

Степлер металевий, потужність 30 арк., (скоби №24; 26), 175х67х41 мм, чорний
182 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: BM.4257-01
+380 (50) 292-98-75
Відділ продажів- +380 (96) 292-98-75Оператор
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Металевий степлер BUROMAX підкреслить індивідуальність і стане незамінним атрибутом в роботі. Скріплює заявлену кількість аркушів (30 арк. паперу 80 г / м²) і навіть більше. Корпус виготовлений з металу з пластиковою вставкою, яка перешкоджає ковзанню руки, що робить роботу з ним комфортною і металевою підошвою. Степлер підходить для щоденного використання як вдома, так і в офісі.
- Матеріал: метал
- Пробивна потужність: 30 аркушів
- Кольори: чорний, синій, червоний
- Тип скріплення: закритий, відкритий
- Скоба: №24/6, №26/6
- Глибина закладання паперу: 85 мм
- Розміри степлера: 175х67х41мм
Степлери BUROMAX - надійність, функціональність і зручність!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BUROMAX |
| Країна виробник | Китай |
| Вид товару | Степлери канцелярські |
| Висувний механізм заміни скоб | Ні |
| Колір корпусу | Чорний |
| Максимальна кількість аркушів | 30 шт. |
| Максимальний відступ від краю аркуша | 85 мм |
| Матеріал | Метал |
| Тип управління | Ручне |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Розміри | |
| Висота | 41 мм |
| Довжина | 175 мм |
| Ширина | 67 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 182 ₴


