

Брелок для ключів металевий "Тризуб", синій
55 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: ТЗ24/0
+380 (50) 292-98-75
Відділ продажів- +380 (96) 292-98-75Оператор
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Брелок для ключів з нашим національним Гербом, прикрасить будь-які ключі, як для авто, так і будь-які інші. Покажи оточуючим свою любов до своєї країни! Покажіть свою індивідуальність оточуючим! Брелок зручний і не займе багато місця, але при цьому не дуже маленький і з ним ви знайдете легше ключі.
Матеріал: метал
Форма: Тризуб
Колір: жовтий/синій
Довжина: 9,5см
Ширина: 3,5см
Виробник: Україна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 15 г |
| Вид брелока | Універсальний |
| Довжина | 95 мм |
| Колір | Синій |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал | Метал |
| Покриття | Емаль |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Товщина | 2 мм |
| Форма | Кругла |
| Ширина | 3.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 55 ₴


