


Брелок для ключів металевий "ВОЛЯ", синій Брелок-підвіска
Брелок для ключів з написом ВОЛЯ, прикрасить будь-які ключі, як для авто, так і будь-які інші. Покажи оточуючим свою любов до своєї країни! Покажіть свою індивідуальність оточуючим! Брелок зручний і не займе багато місця, але при цьому не дуже маленький і з ним ви знайдете легше ключі.
Матеріал: метал
Форма: ВОЛЯ
Колір: жовтий/синій
Довжина: 10см
Ширина: 3,0см
Виробник: Україна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 20 г |
| Вид брелока | Універсальний |
| Довжина | 100 мм |
| Колір | Синій |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал | Метал |
| Покриття | Емаль |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Товщина | 2 мм |
| Форма | Нестандартна |
| Ширина | 30 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 55 ₴


