
Брелок для ключів металевий "F-16", чорний Брелок-підвіска Подарунок військовому
60 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: F1624/1
+380 (50) 292-98-75
Відділ продажів- +380 (96) 292-98-75Оператор
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Брелок для ключів "F-16" прикрасить будь-які ключі, як для авто, так і будь-які інші. Покажи оточуючим свою любов до своєї країни! Покажіть свою індивідуальність оточуючим! Брелок зручний і не займе багато місця, але при цьому не дуже маленький і з ним ви знайдете легше ключі.
Матеріал: метал
Форма: "F-16"
Колір: чорний
Довжина: 5см
Ширина: 3,0см
Виробник: Україна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 20 г |
| Вид брелока | Універсальний |
| Довжина | 100 мм |
| Колір | Чорний |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал | Метал |
| Покриття | Без покриття |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Товщина | 2 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 30 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 60 ₴


