Калькулятор бухгалтерський Citizen SDC-888 ХBK, 12 розрядів, чорний Оригінал
740 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: SDC-888 XBK
+380 (50) 292-98-75
Відділ продажів- +380 (96) 292-98-75Оператор
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Калькулятор настільний CITIZEN
- 12-розрядів (кількість цифр на екрані)
- дворівнева пам'ять
- заміна знака числа
- клавіша обчислення відсотка
- клавіша обчислення квадратного кореня
- клавіша подвійного нуля
- клавіша видалення останньої цифри
- клавіша MU (торгова націнка)
- літієва батарейка / сонячна батарея
- однорядковий цифровий дисплей
- пластиковий корпус з алюмінієвими вставками, пластикові клавіші
- розмір 158х203х31мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Citizen |
| Країна виробник | Японія |
| Вид | Настільний |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Колір | Чорний |
| Розрядність | 12 |
| Тип | Бухгалтерський |
| Розміри | |
| Довжина | 203 мм |
| Товщина | 31 мм |
| Ширина | 158 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 740 ₴


