Стрічка пакувальна поліпропіленова 16мм х 0,8 х 1500м біла Стрічка пп первинна - 1 бухта
1 350 ₴/бухта
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 160815W
+380 (50) 292-98-75
Відділ продажів- +380 (96) 292-98-75Оператор
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стрічка пакувальна поліпропіленова (ПП) - найекономніший і зручний матеріал для обв'язування різних вантажів, який забезпечить збереження цілісності упаковки та зовнішнього вигляду упакованого товару.
Ширина: 16 мм
Товщина: 0,8 мм
Довжина: 1500 м
Колір: Білий
Матеріал: Поліпропілен
Сила розриву: 300 кг
Вага бухти: 10 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Металон |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 10 кг |
| Довжина намотування | 1500 м |
| Зусилля на розрив | 300 кг |
| Колір стрічки | Білий |
| Тип стрічки | поліпропіленова стрічка |
| Товщина стрічки | 0.8 мм |
| Ширина стрічки | 16 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 350 ₴/бухта









