



Стрічка пакувальна поліпропіленова 16мм х 1,0 х 1300м сіра Стрічка пп вторинна - 1 бухта
1 299 ₴/бухта
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 161013W
+380 (50) 292-98-75
Відділ продажів- +380 (96) 292-98-75Оператор
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стрічка пакувальна поліпропіленова (ПП) - найекономніший і зручний матеріал для обв'язування різних вантажів, який забезпечить збереження цілісності упаковки та зовнішнього вигляду упакованого товару.
Ширина: 16 мм
Товщина: 1,0 мм
Довжина: 1300 м
Колір: Серый
Матеріал: Поліпропілен
Сила розриву: 650 кг
Вага бухти: 11 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Металон |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 11 кг |
| Довжина намотування | 1300 м |
| Зусилля на розрив | 300 кг |
| Колір стрічки | Сірий |
| Тип стрічки | поліпропіленова стрічка |
| Товщина стрічки | 1 мм |
| Ширина стрічки | 16 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 299 ₴/бухта


