

Пакети міцні Вишиванка 30 х 55 см, в пачці 50шт Пакети харчові
89,57 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 68348
+380 (50) 292-98-75
Відділ продажів- +380 (96) 292-98-75Оператор
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колір: білий з малюнком
Ширина: 30 см
Довжина: 55 см
Щільність: 22 мкм
Кількість в рулоні: 50 шт
Кількість в ящику: 40 уп
Матеріал: Харчовий поліетилен
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага упаковки | 1 кг |
| Довжина | 36 мм |
| Колір | Прозорий |
| Кількість в упаковці | 1000 шт. |
| Малюнки і написи | Без малюнків і написів |
| Матеріал | Поліетилен |
| Матеріали пакету | РЕ |
| Тип | Пакет-майка |
| Товщина | 8 мкм |
| Ширина | 22.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 89,57 ₴


