
Пакет майка тип BMW МІЦНИЙ 40см х 60см/55 мкрн в упаковці 50шт білий Пакети для харчових продуктів
391,78 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 68754
+380 (50) 292-98-75
Відділ продажів- +380 (96) 292-98-75Оператор
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колір: білий без малюнка
Ширина: 40 см
Довжина: 60 см
Щільність: 55 мкм
Кількість в упаковці: 50 шт
Кількість в ящику: 10 уп
Матеріал: харчовий поліетилен /первинний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BMW |
| Країна виробник | Україна |
| Вага упаковки | 1.6 кг |
| Довжина | 60 мм |
| Колір | Білий |
| Кількість в упаковці | 50 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 50 кг |
| Малюнки і написи | Без малюнків і написів |
| Матеріал | Поліетилен |
| Матеріали пакету | РЕ |
| Тип | Пакет-майка |
| Товщина | 55 мкм |
| Ширина | 40 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 391,78 ₴


