Гумка м'яка Pyramid із термопластичної гуми, тригранна форма Гумка для олівців
6,36 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1187-a
+380 (50) 292-98-75
Відділ продажів- +380 (96) 292-98-75Оператор
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
М'яка гумка Pyramid Axent з термопластичної гуми - м'яко стирає лінії олівця без пошкодження паперу. Має скошені краї для найбільш точного видалення слідів графітного олівця. Завдяки сучасному матеріалу пластична, не кришиться. Особливість гумки - незвичайна тригранна форма, яка відповідає природному захопленню руки і забезпечує максимальну зручність використання. Розмір 31*20*20мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Axent |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір | Білий |
| Кількість в упаковці | 27 шт. |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Розміри | |
| Довжина | 31 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Основні атрибути | |
| Вага паковання | 135 г |
| Діаметр | 20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6,36 ₴


