Степлер MAPED металевий, потужність 25 арк., (скоби №24/6), 150х55х33мм, металік
278,72 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: MP.392710
+380 (50) 292-98-75
Відділ продажів- +380 (96) 292-98-75Оператор
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Металічний корпус з пластиковими вставками.
- З контейнером для скоб місткістю 100 шт.
- Підходять скоби №24/6 та 26/6.
- Глибина закладки паперу - 57 мм.
- Пробивна здатність: 20-25 аркушів.
- Колір: металік
- Тип упаковки: картонна коробка з завісою.
- Розмір: 55.5х150х32.5mm
- Країна виробник: Франція
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MAPED |
| Країна виробник | Франція |
| Вид товару | Степлери канцелярські |
| Висувний механізм заміни скоб | Ні |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість скоб у касеті | 100 шт. |
| Максимальна кількість аркушів | 25 шт. |
| Максимальний відступ від краю аркуша | 57 мм |
| Матеріал | Метал |
| Тип управління | Ручне |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Розміри | |
| Висота | 33 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 55 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 278,72 ₴








