Пенал шкільний Kite k24-680-12, 1 відділення, на блискавці, чорний
190 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: k24-680-12
+380 (50) 292-98-75
Відділ продажів- +380 (96) 292-98-75Оператор
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шкільний пенал 680 виконаний із міцного поліестеру. Лаконічна модель з 1 відділенням на блискавці. Пенал дуже легкий та компактний: у ньому легко знайти необхідну канцелярію. Завдяки чудовій місткості, все необхідне письмове приладдя завжди буде під рукою.
Особливості:
• 1 основне відділення на блискавці – зручне та містке;
• розмір: 19,5x8x3,5 см – компактний та легенький;
• матеріал – зносостійкий поліестер, усередині – міцна підкладка;
• стильний дизайн – для натхнення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 40 г |
| Висота | 8 см |
| Довжина | 19.5 см |
| Колір | Чорний |
| Матеріал виготовлення | Поліестер |
| Наповнення пенала | Без наповнення |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Пенал-косметичка |
| Ширина | 3.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 190 ₴


