

Пенал шкільний Yes Smiley World, 2 відділення, на блискавці, синій
159 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: 533542
+380 (50) 292-98-75
Відділ продажів- +380 (96) 292-98-75Оператор
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пенал м'який YES PH-27-2 Smiley World
М'який пенал PH-27-2 торгової марки YES ідеально підійде для любителів класичних та плавних форм. Має два відділення, одне з яких напівпрозоре, що надає виробу стильності. Такий пенал стане стильним аксесуаром школяра!
Характеристики:
- Кількість відділень: 2;
- матеріал: поліестер, ЕВА;
- надійна фурнітура;
- Розмір, см: 20,5 x 5,5 х 9,5
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YES |
| Країна виробник | Великобританія |
| Вага | 40 г |
| Висота | 9.5 см |
| Довжина | 20.5 см |
| Колір | Синій |
| Матеріал виготовлення | Поліестер |
| Наповнення пенала | Без наповнення |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Пенал-косметичка |
| Ширина | 5.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 159 ₴


