Щоденник шкільний CAR, А5, 40 аркушів, м'яка обкладинка на скобі
35 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: ZB.13103
+380 (50) 292-98-75
Відділ продажів- +380 (96) 292-98-75Оператор
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Щоденник шкільний від ZiBi.
- формат А5 "компакт" (200 мм х 160 мм)
- на скобі
- м’яка обкладинка з целюлозного картону щільністю 250 г/м² з повнокольоровим унікальним дизайном, вкрита УФ-лаком
- внутрішній блок - офсетний папір щільністю 65 г/м²
- 40 аркушів
- мова блоку: українська
- упаковка: по 20 штук в одному дизайні
Структура внутрішнього блоку:
- сторінка для персональних даних, місце для переліку вчителів, однокласників та їх контактів, а також розклад факультативних та основних занять
- основний блок - 1 розворот на 6 днів по 8 уроків щоденно, колонки для назв предметів, записів домашнього завдання та оцінок
- інформаційно - довідковий блок, який містить основні закони та формули по алгебрі, тригонометрії, фізиці, планіметрії та таблицю Менделєєва
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zibi |
| Країна виробник | Україна |
| Вид палітурки | Скоба |
| Лініювання | Лінія |
| Мова видання | Українська |
| Персонажі | Cars |
| Стать | Для хлопчиків |
| Тип | Щоденник |
| Тип поліграфічного паперу | Офсетний |
| Формат | A5 |
| Щільність аркушів | 65 г/м2 |
| Розміри | |
| Довжина | 200 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Обкладинка | |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал обкладинки | Картон |
| Поверхня | Глянцева |
| Тематика декору, малюнка | Транспорт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 35 ₴








