
Зошит учнівський А5 ,12 аркушів, коса лінія "Зірки"
7,33 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 12С 902
+380 (50) 292-98-75
Відділ продажів- +380 (96) 292-98-75Оператор
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зошит учнівський 12 арк., коса лінія , обкладинка повноколірна "Зірки"
Зошит учнівський 12 аркушів, коса лінія . Обкладинка: повноколірна, картон крейдований 190-230г/м2. Блок: офсетний папір 55-60г/м2. Кількість в пачці - 32 шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Фабрика Поліграфіст |
| Країна виробник | Україна |
| Вид палітурки | Скоба |
| Кількість аркушів у зошиті/щоденнику | 12 |
| Лініювання | Коса лінія |
| Мова видання | Українська |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Зошит учнівській |
| Тип поліграфічного паперу | Офсетний |
| Формат | A5 |
| Щільність аркушів | 60 г/м2 |
| Щільність обкладинки | 215 г/м2 |
| Кількість в пакованні | 32 шт. |
| Кількість аркушів | 12 стор. |
| Щільність паперу | 60 г/м2 |
| Паковання | Поліпропіленовий пакет |
| Колір паперу | Білий |
| Розміри | |
| Довжина | 202 мм |
| Товщина | 3 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Обкладинка | |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал обкладинки | Картон |
| Поверхня | Глянцевий/матовий |
| Тематика декору, малюнка | Тварини |
| Користувацькі характеристики | |
| Комплектація диспенсером | Немає |
| Матеріал | Папір |
| Проклеєний край | Немає |
| Характеристики обкладинки | |
| Обкладинка | М'яка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7,33 ₴


