Набір зошитів предметних А5 Black 48 аркушів, 9 штук + шпаргалки з предмету
310 ₴/комплект
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Немає в наявності
- Код: ТП767485
- +380 (96) 292-98-75Оператор
Зошит предметний YES 48 Black набір 9 видів
Набір зошита А5 формату 48 аркушів торгової марки YES з інформацією про шкільний предмет
Комплект предметних зошитів призначений для школярів та студентів, яким важливо систематизувати знання з ключових дисциплін. У набір входить 9 зошитів, кожна з яких оформлена відповідно до предмета, що вивчається.
Перевага зошита YES:
- Яскравий та красивий дизайн обкладинки;
- У внутрішньому блоці на шести сторінках розміщено довідкову інформацію:
Англійська – містить основні правила англійської мови, такі як граматичні конструкції, часи дієслів, неправильні дієслова та інші важливі відомості;
Українська мова містить правила української мови, такі як орфографія, пунктуація, граматичні норми та інші важливі відомості;
Біологія – містить короткий словник біологічних термінів та біологічних понять;
Історія – містить важливі дати, які допомагають учням у вивченні предмета;
Географія – містить основні географічні терміни та визначення, типові плани опису географічних об'єктів;
Алгебра містить основні формули, теореми правила, які допомагають учням у вивченні алгебри. А також має всередині корисні шпаргалки на предмет;
Геометрія – містить основні формули, теореми та правила.
Хімія включає хімічні формули, основні хімічні поняття, основні класи сполук, таблицю розчинності солей;
Фізика – містить основні фізичні формули та закони, короткі описи ключових понять та теорій;
- єдиний стиль оформлення - допомагає швидко знаходити потрібний предмет;
- Якісний папір – із заокругленими кутами щільністю 60 г/м2 зручний для письма ручками та олівцями.
- Оптимальний формат – зручний для шкільного рюкзака.
- Картонна обкладинка з якісного целюлозного картону - щільністю 190 г/м2 з покриттям вибірковим гібридним лаком містить додаткову ділянку без покриття лаком для підписування зошита,довговічність у використанні.
Зошит з інформацією зі шкільного предмета – ідеальний вибір кожного учня. Тільки найважливіша та потрібна інформація, 48 аркушів, клітина 5х5 мм/лінія, червоні поля. Зошит торгової марки YES стане надійним помічником школяра.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YES |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Зошит учнівській |
| Лініювання | Клітинка |
| Кількість аркушів у зошиті/щоденнику | 48 |
| Формат | A5 |
| Стать | Унісекс |
| Вид палітурки | Скоба |
| Тип поліграфічного паперу | Офсетний |
| Щільність аркушів | 60 г/м2 |
| Щільність обкладинки | 215 г/м2 |
| Мова видання | Українська |
| Кількість аркушів | 48 стор. |
| Паковання | Поліпропіленовий пакет |
| Колір паперу | Білий |
| Кількість в пакованні | 9 шт. |
| Щільність паперу | 60 г/м2 |
| Обкладинка | |
| Матеріал обкладинки | Картон |
| Поверхня | Глянцевий/матовий |
| Колір | Чорний |
| Тематика декору, малюнка | Абстракція |
| Розміри | |
| Ширина | 170 мм |
| Довжина | 202 мм |
| Товщина | 9 мм |
| Характеристики обкладинки | |
| Обкладинка | М'яка |
| Користувацькі характеристики | |
| Комплектація диспенсером | False |
| Проклеєний край | False |
| Матеріал | Папір |
- Ціна: 310 ₴/комплект








