



Пакет паперовий подарунковий Likee, 18х24х8 см., щільність 200г/м, бузковий Подарунковий пакет з ручками
33,90 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: LК22-265К
+380 (50) 292-98-75
Відділ продажів- +380 (96) 292-98-75Оператор
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пакет паперовий подарунковий з ручками. Дизайн виконаний в улюбленій колекції Характеристики: - матова поверхня; - картон 200 г/м2; - розмір: 18х24х8 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 240 мм |
| Глибина | 80 мм |
| Колір | Бузковий |
| Матеріал | Картон |
| Особливості | З написом, З ручками |
| Тип | Пакет |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 180 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 33,90 ₴


