


Степлер Axent пластиковий серії Welle, потужність 15арк., (скоби №10), чорний Степлер канцелярський
61,36 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 4812-01-А
+380 (50) 292-98-75
Відділ продажів- +380 (96) 292-98-75Оператор
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Степлер серії Axent Welle-2 має "обтічний" дизайн з ергономічним важелем, який запобігає ковзанню руки і підвищує зручність в роботі. Призначений для ручного або настільного скріплення аркушів паперу. Зроблений з якісного пластику - легкого і міцного, стійкого до навантажень. Зручний у використанні - надійний механізм подачі скоб з міцного металу забезпечує легку подачу скоб в робочу зону, скріплення без осічок і просту заміну скоб. Має віконце для контролю наявності скоб і вбудований дестеплер, що дозволяє заощадити час, коли потрібно видалити скобу. Класичні кольори.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Axent |
| Країна виробник | Франція |
| Вид товару | Степлери канцелярські |
| Висувний механізм заміни скоб | Ні |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість скоб у касеті | 70 шт. |
| Максимальна кількість аркушів | 15 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Прогумована ручка | Ні |
| Тип управління | Ручне |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Розміри | |
| Висота | 26 мм |
| Довжина | 97 мм |
| Ширина | 43 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 61,36 ₴


