
Скотч двосторонній 24 мм*10 м паперова основа Стрічка клейка двостороння
28,98 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 3101-a
+380 (50) 292-98-75
Відділ продажів- +380 (96) 292-98-75Оператор
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Двостороння клейка стрічка відрізняється наявністю клейкої речовини на обох сторонах основи. Із зовнішнього боку має спеціальну захисну плівку, яка не дозволяє шарам склеюватися між собою. Стрічка клейка двостороння Axent прозора, має білу паперову основу. Якісний склад клею забезпечує міцне і надійне кріплення поверхонь на тривалий термін. Підходить для використання в офісі, для художньо-оформлювальних робіт або для вирішення дрібних побутових завдань.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид | Односторонній |
| Довжина | 1000 см |
| Ширина | 24 мм |
| Колір | Білий |
| Комплектація диспенсером | Ні |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Кількість в упаковці | 6 шт. |
| Виробник | Axent |
| Основні атрибути | |
| Стан | Нове |
| Тип клейкої стрічки | двусторонний скотч |
| Ширина клейкої стрічки | 24 мм |
| Клейкі сторони стрічки | двостороння |
| Довжина клейкої стрічки | 10 м |
| Комплектація | |
| Тип паковання | Паперова коробка |
| Користувацькі характеристики | |
| Товщина | 100 мкм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28,98 ₴


