



Чинка офісна автоматична (електрична), 1 отвір, з контейнером, чорна Точилка для олівців
307,80 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: BM.4797
+380 (50) 292-98-75
Відділ продажів- +380 (96) 292-98-75Оператор
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Автоматична (електрична) чинка від BUROMAX – і якісна заточка олівців стала ще простішою. Підійде для чорнографітових і кольорових олівців (6,5 – 8 мм в діаметрі). Не займає багато місця. Інноваційна чинка стане корисним помічником на робочому місці школяра, студента, офісного працівника.
- сталеве лезо
- працює від 2-х елементів живлення АА 1,5V; поставляється без батарейок
- міцний пластиковий корпус
- один отвір
- з контейнером для стружки
- колір: синій
- інструкція з використання та заміни леза на упаковці
- упакована в картонну коробку
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Buromax |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Точилка |
| Колір | Синій |
| Матеріал | Пластик |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Тип управління | Електричне |
| Розміри | |
| Довжина | 40 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Висота | 65 мм |
| Вага | 100 г |
| Характеристики | |
| Стругачка для олівців | Стругачка з контейнером |
| точило для олівців пластикове | точило для олівців пластикове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 307,80 ₴


