
Скотч двосторонній гелевий 19 мм* 2 м надміцний Стрічка клейка багаторазова
178,60 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: BM.7561
+380 (50) 292-98-75
Відділ продажів- +380 (96) 292-98-75Оператор
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Надміцна двостороння клейка стрічка на спіненій основі від BUROMAX – характеризується дуже високою адгезією, а по своїй міцності перевищує більшість видів існуючих клейких стрічок. Використовуючи таку стрічку можна відмовитися від рідкого клею, рідких цвяхів, сухого зварювання та інших видів механічного з’єднання. Застосовується у виробництві меблів, виробів зі скла і дзеркал (структурне скління), в рекламній індустрії (вивіски, об’ємні літери, виставкові стенди та інтер’єрні конструкції, POS-матеріали та ін.), для тюнінгу автомобілів та ін.
- Довжина стрічки 2 м
- Ширина стрічки 19 мм
- Товщина стрічки 2 мм
- Тип клею: термоклей з високими показниками адгезії
- Основа: спінений акриловий полімер
- Колір: прозорий, практично не помітна
- Рекомендується наносити на знежирену поверхню
- Підходить для склеювання металевих, скляних дерев’яних поверхонь, пластику
- Однорідна клейова структура та висока еластичність матеріалу дає можливість стрічці заповнювати всі нерівності з'єднуваних поверхонь
- Не підлягає впливу ультрафіолетових променів та перепадів температури
- Має відмінну вологостійкість
- Індивідуальна упаковка: блістер з європідвісом
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Buromax |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Двосторонній |
| Тип | Прозорий |
| Довжина | 200 см |
| Ширина | 19 мм |
| Колір | Білий |
| Комплектація диспенсером | Ні |
| Упаковка | Блістер |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Основні атрибути | |
| Стан | Нове |
| Тип клейкої стрічки | двусторонний скотч |
| Ширина клейкої стрічки | 19 мм |
| Клейкі сторони стрічки | двостороння |
| Довжина клейкої стрічки | 2 м |
| Комплектація | |
| Тип паковання | Паперова коробка |
| Користувацькі характеристики | |
| Товщина | 200 мкм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 178,60 ₴


