Циркуль металевий з олівцем "Козяча нога" в блістері
Циркуль для креслення зі шкалою для вимірювання радіуса кола
- Довжина 125 мм.
- З тримачем для чорнографітного олівця стандартного діаметра (до 7,2 мм).
- З чорнографітним олівцем (твердість HB) в комплекті.
- Матеріал – металевий корпус з металевим наконечником, металевим кріпленням ніжок і тримача для олівця.
- Упаковка – пакет
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Josef Otten |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Циркуль |
| Матеріал виготовлення | Метал |
| Ширина | 40 мм |
| Довжина | 125 мм |
| Висота | 10 мм |
| Ступінь твердості | НВ |
| Зовнішні параметри | |
| Наявність ергономічних вставок | False |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал | Пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20,48 ₴


