



Степлер-плаєр Kangaro № 24/6 (26/6) 30арк. глибина 64мм металевий корпус
459,16 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: HP-45
+380 (50) 292-98-75
Відділ продажів- +380 (96) 292-98-75Оператор
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Степлер Kangaro HP-45 на 70% легше зшиває аркуші паперу. Завдяки своїй конструкції дозволяє зшивати з мінімальними зусиллями. Призначений для частої роботи — закривати паперові пакети з невеликими товарами, підшивати документацію або квитанції, інше. Гумова вставка на ручці забезпечує зручність у використанні. Всі робочі механізми виконані з металу.. Віконце контролю наявності скоби.
- Матеріал: метал
- Пробивна потужність: 30 аркушів
- Тип скріплення: закритий, відкритий
- Скоба: №24/6, №26/6
- Глибина закладання паперу: 64 мм
Степлери Kangaro - надійність, функціональність і зручність!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kangaro |
| Країна виробник | Індія |
| Вид товару | Степлери канцелярські |
| Тип управління | Ручне |
| Колір корпусу | Металік |
| Матеріал | Метал |
| Максимальна кількість аркушів | 30 шт. |
| Максимальний відступ від краю аркуша | 64 мм |
| Висувний механізм заміни скоб | Так |
| Прогумована ручка | Так |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Фіксатор для пальця | Ні |
| Максимальна продуктивність | 30 шт./хв |
| Глибина зшивання | 64 мм |
| Розміри | |
| Довжина | 175 мм |
| Ширина | 67 мм |
| Висота | 41 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 459,16 ₴


