Набір канцелярії для школярів Yes Minecraft 13 предметів для хлопчиків Шкільний набір
299 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: YS-13Boy
+380 (50) 292-98-75
Відділ продажів- +380 (96) 292-98-75Оператор
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір канцелярії Yes Minecraft, 13 предметів
Набір для школи у дизайні колекції Minecraft.
Склад набору:
- Зошит учнівський А5, 12 арк., Minecraft Arrows - 2 шт
- Закладка 2D Yes Minecraft Boom - 1 шт
- Клей-олівець Yes 8 г, PVP, Minecraft - 1 шт
- Ручка кулькова Minecraft Heroes, 0,7 мм, синя - 1 шт
- Олівець графітний круглий з гумкою Minecraft №1 - 2 шт
- Ножиці Yes Minecraft, 13 см, зелені - 1 шт
- Закладки магнітні Yes Minecraft, 3 шт, №1 - 1 уп
- Гумка фігурна Yes Minecraft, 2 дизайни мікс - 1 шт
- Точилка з контейнером Magic, асорті - 1 шт
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | YES |
| Країна виробник | Великобританія |
| Стать | Для хлопчиків |
| Кількість предметів в наборі | 13 |
| Склад набору | Ластик, Лінійка, Ручки канцелярські, Олівці прості, Ножиці канцелярські, Клей-олівець, Зошити учнівські в клітку |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | Пакет |
| Довжина | 25 см |
| Ширина | 18 см |
| Висота | 2 см |
| Вага | 300 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 299 ₴







