
Пакет майка BMW посилений 40 х 60/51 мкм см з ручками, в пачці 50шт чорний Пакети типу БМВ
185,79 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 68726/100
+380 (50) 292-98-75
Відділ продажів- +380 (96) 292-98-75Оператор
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колір: чорний з малюнком
Ширина: 40 см
Довжина: 60 см
Щільність: 51мкм
Кількість в упаковці: 50 шт
Кількість в ящику: 10 уп
Матеріал: вторинний поліетилен
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BMW |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пакет-майка |
| Матеріал | Поліетилен |
| Ширина | 40 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 50 кг |
| Колір | Чорний |
| Малюнки і написи | З написами |
| Кількість в упаковці | 50 шт. |
| Матеріали пакету | РЕ |
| Товщина | 51 мкм |
| Вага упаковки | 1.58 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 185,79 ₴


