Гумка трикутна 3,6*3,3*0,6 см ТМ Milan Гумка для олівців Гумка з синтетичного каучука
12,60 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 4865
+380 (50) 292-98-75
Відділ продажів- +380 (96) 292-98-75Оператор
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Трикутна гумка з м'якого синтетичного каучука, яка стирає чорнографітові олівці твердістю 6Н-HB-6В з будь-яких видів паперу, в том числі, з тонких сортів, не залишаючи розводів та не пошкоджуючи папір.
- розмір: 3,6*3,3*0,6 см
- формула DUST FREE - чисте та акуратне стирання
- не кришаться, не тріскаються при використанні
- безпечні для здоров'я - не містять фталатів
- не твердіють на повітрі та під сонцем
- різні кольори: білий,рожевий,синій
- упаковка: картонний шоубокс по 65 шт. в кольорах асорті
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Milan |
| Країна виробник | Іспанія |
| Призначення | Для видалення графітових написів |
| Форма | Нестандартна |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Розміри | |
| Довжина | 3.6 мм |
| Ширина | 3.3 мм |
| Товщина | 0.6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12,60 ₴


