



Пенал шкільний текстильний "Racing", 21*9,5*3,5см, 2 відділення, Пенал для хлопчика Пенал для ручок
160 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0931
+380 (50) 292-98-75
Відділ продажів- +380 (96) 292-98-75Оператор
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пенал шкільний текстильний "Racing", 21*9,5*3,5см, 2 відділення
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Пенал-косметичка |
| Стать | Для хлопчиків |
| Матеріал виготовлення | Текстиль |
| Наповнення пенала | Без наповнення |
| Колір | Різні кольори |
| Довжина | 21 см |
| Ширина | 3.5 см |
| Висота | 9.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 160 ₴


