
Пакет-майка "Дякую за покупку" 27х50см/11мкм, в пачці 100шт Пакети харчові
93,79 ₴/упаковка
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 68316
+380 (50) 292-98-75
Відділ продажів- +380 (96) 292-98-75Оператор
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колір: білий прозорий з малюнком
Ширина: 27 см
Довжина: 50 см
Щільність: 11 мкм
Кількість в упаковці: 100 шт
Кількість в ящику: 30 уп
Матеріал: Харчовий поліетилен
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пакет-майка |
| Матеріал | Поліетилен |
| Ширина | 27 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 12 кг |
| Колір | Білий |
| Малюнки і написи | З написами |
| Кількість в упаковці | 100 шт. |
| Матеріали пакету | РЕ |
| Товщина | 11 мкм |
| Бічна складка | 14 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 93,79 ₴/упаковка


