



Пакет паперовий подарунковий 26х32см, Let's celebrate Подарунковий пакет з ручками
36,80 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 8502-26-a
+380 (50) 292-98-75
Відділ продажів- +380 (96) 292-98-75Оператор
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пакет паперовий подарунковий з ручками. Характеристики: - матова поверхня, голографічна фольга; - картон 200 г/м2; - розмір: 26х32х10 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Axent |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Пакет |
| Матеріал | Картон |
| Форма | Прямокутна |
| Особливості | З ручками, З написом |
| Висота | 320 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Глибина | 10 мм |
| Колір | Салатний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 36,80 ₴


