
Пакет паперовий подарунковий Buromax М:26х32х10см Подарунковий пакет з ручками
43,50 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: BM.200061
+380 (50) 292-98-75
Відділ продажів- +380 (96) 292-98-75Оператор
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Подарункові пакети від BUROMAX – призначені для упаковування подарунків, сюрпризів, наборів різних предметів. Такий пакет надасть святковості, урочистості, атмосфери та інтриги під час вручення чи дарування та зробить подарунок цілісним і більш привабливим.
- Виготовлений з цупкого білого паперу (щільність 210 г/м²)
- Зовнішня поверхня - повноколірний друк з поліграфічними ефектами: вибіркове тиснення кольоровою фольгою
- Текстильні ручки з кольорового шнура, мають естетичний вигляд, виконані під колір дизайну пакету
- Розмір М (ШхВхГ) – 26х32х10 см
- Мікс 4-х дизайнів асорті
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Buromax |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пакет |
| Матеріал | Папір |
| Форма | Прямокутна |
| Особливості | З малюнком, З ручками, З написом |
| Висота | 320 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Глибина | 10 мм |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 43,50 ₴


