Набір канцелярії для школярів і дорослих "Не ускладнюй!", 9 предметів
399 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: НУ/9
+380 (50) 292-98-75
Відділ продажів- +380 (96) 292-98-75Оператор
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір канцелярії Yes "Не ускладнюй!" для організації навчального та робочого процесу у жовто-чорному дизайні колекції "Не ускладнюй!".
Склад набору:
- - Планінг YES настільний річний "Не ускладнюй!", 34,5×27 см, 52 аркуші - 1 шт;
- - Ручка кулькова з дизайном "Не ускладнюй!" - 2 шт;
- - Олівці графітні з гумкою з дизайном "Не ускладнюй!" - 2 шт;
- - Коректор стрічковий 5 мм × 6 м "Не ускладнюй!" - 1 шт;
- - Індекси паперові Yes "Не ускладнюй!", 55×15 мм, 100 шт - 1 уп.;
- - Гумка для олівців з дизайном "Не ускладнюй!" - 1 шт;
- - Блокнот А7, 80 арк., у клітинку на пружині зверху - 1 шт.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | YES |
| Країна виробник | Великобританія |
| Стать | Унісекс |
| Кількість предметів в наборі | 9 |
| Колір | Жовтий |
| Упаковка | Пакет |
| Довжина | 35 см |
| Ширина | 28 см |
| Висота | 8 см |
| Вага | 700 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 399 ₴







