



Набір канцелярії для школярів і дорослих "Не ускладнюй!", 6 предметів
195 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: НУ/6
+380 (50) 292-98-75
Відділ продажів- +380 (96) 292-98-75Оператор
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір канцелярії Yes "Не ускладнюй!" для організації навчального та робочого процесу в жовто-чорній колекції.
У наборі:
- - Ручка кулькова з дизайном "Не ускладнюй!" - 1 шт;
- - Олівець графітний з гумкою з дизайном "Не ускладнюй!" - 1 шт;
- - Коректор стрічковий 5 мм × 6 м "Не ускладнюй!" - 1 шт;
- - Індекси паперові Yes "Не ускладнюй!", 55 × 15 мм, 100 шт - 1 уп.;
- - Гумка для олівців з дизайном "Не ускладнюй!" - 1 шт;
- - Блокнот А7, 80 арк., у клітинку на пружині зверху - 1 шт.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | YES |
| Країна виробник | Великобританія |
| Стать | Унісекс |
| Кількість предметів в наборі | 6 |
| Колір | Жовтий |
| Упаковка | Пакет |
| Довжина | 15 см |
| Ширина | 10 см |
| Висота | 4 см |
| Вага | 200 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 195 ₴


