

Калькулятор бухгалтерський Brilliant BS-322, 12 розрядів, чорний Калькулятор бухгалтерський
492 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: BS-322
+380 (50) 292-98-75
Відділ продажів- +380 (96) 292-98-75Оператор
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Калькулятор BRILLIANT
- 12 розрядів (кількість цифр на екрані)
- Дворівнева пам’ять
- Перемикачі кількості знаків після коми та округлення
- Заміна знака числа
- Клавіша видалення останньої цифри
- Клавіші подвійного та потрійного нуля
- Клавіша MU (торгова націнка)
- Клавіша GT (сума всіх операцій)
- Літієва батарейка/сонячна батарея
- Клавіша обчислення відсотка
- Однорядковий цифровий дисплей
- Пластиковий корпус, пластикові клавіші із захистом від залипання
- Розмір: 156 × 157 × 34 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brilliant |
| Країна виробник | Австралія |
| Тип | Бухгалтерський |
| Вид | Настільний |
| Розрядність | 12 |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Розміри | |
| Довжина | 156 мм |
| Ширина | 157 мм |
| Товщина | 34 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 492 ₴


