


Набір канцелярії для школярів Yes Minecraft Spring 13 предметів для дівчаток Шкільний набір
299 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: YS-13Girl
- +380 (96) 292-98-75Оператор
Набір канцелярії Yes Minecraft, 13 предметів, у дизайні колекції Minecraft.
Склад набору:
1. Зошит учнівський Yes A5, 12 арк., Miffy - 2 шт
2. Закладка 2D Yes "Minecraft.Spring" - 1 шт
3. Клей-олівець Yes 8 г, PVP "Minecraft.Spring" - 1 шт
4. Ручка кулькова Yes "Minecraft.Spring" 0,7 мм, синя - 1 шт
5. Олівець графітний круглий Yes "Minecraft.Spring", №2, 2 дизайни мікс - 2 шт
6. Ножиці Yes "Minecraft.Spring" 13 см, фіолетові - 1 шт
7. Закладки магнітні Yes "Minecraft.Spring", рожеві, 3 шт - 1 уп
8. Гумка фігурна Yes "Minecraft.Spring", 2 дизайни мікс - 1 шт
9. Точилка з контейнером "Magic", асорті - 1 шт
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | YES |
| Країна виробник | Великобританія |
| Стать | Для дівчаток |
| Кількість предметів в наборі | 13 |
| Склад набору | Ластик, Лінійка, Ручки канцелярські, Олівці прості, Ножиці канцелярські, Клей-олівець, Зошити учнівські в клітку |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | Пакет |
| Довжина | 25 см |
| Ширина | 18 см |
| Висота | 2 см |
| Вага | 300 г |
- Ціна: 299 ₴


