Набір канцелярії для школярів Yes Minecraft Spring 19 предметів для дівчинки Шкільний набір
499 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: YS-19Girl
- +380 (96) 292-98-75Оператор
Набір канцелярії Yes Minecraft Spring, 19 предметів, у дизайні колекції "Minecraft".
Склад набору:
1. Зошит учнівський Yes А5, 12 арк. - 2 шт
2. Набір лінійок Yes (3 предмети) "Minecraft.Spring": лінійка 15 см - 1 уп
3. Закладки магнітні Yes "Minecraft.Spring", 3 шт, рожеві - 1 уп
4. Ножиці Yes "Minecraft.Spring" 13 см, з принтом на лезі - 1 шт
5. Олівці кольорові Yes, 12 кольорів, Minecraft Spring - 1 уп
6. Блокнот Minecraft.Spring YES А7/48 кл, клейове скріплення - 1 шт
7. Олівець Yes графітний круглий "Minecraft.Spring", мікс дизайнів №2 - 2 шт
8. Точилка з контейнером Yes "Minecraft.Spring" - 1 шт
9. Коректор стрічковий Yes 5 мм × 6 м "Minecraft.Spring" - 1 шт
10. Ручка кулькова Yes "Minecraft.Spring" 0,7 мм, синя - 1 шт
11. Ручка багатобарвна Yes "Minecraft.Spring" 0,7 мм, автоматична, 6 кольорів - 1 шт
12. Гумка фігурна Yes "Minecraft.Spring", мікс дизайнів - 1 шт
13. Клей-олівець Yes 8 г, PVP "Minecraft.Spring" - 1 шт
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | YES |
| Країна виробник | Великобританія |
| Стать | Для хлопчиків |
| Склад набору | Зошит учнівський в клітинку, Ручки канцелярські, Олівці прості, Ножиці канцелярські, Клей-олівець, Лінійка, Гумка |
| Колір | Різні кольори |
| Паковання | Пакет |
| Довжина: | 25 см |
| Ширина | 18 мм |
| Висота | 2 мм |
| Вага | 300 г |
- Ціна: 499 ₴







