Набір канцелярії серії "Не ускладнюй!" для учнів 5-11 класів Подарунковий набір для старшокласників
790 ₴
- Готово до відправки
- Код: НУ/23
- +380 (96) 292-98-75Оператор
Набір канцелярії Yes «Не ускладнюй!» призначений для організації навчального та робочого процесу, виконаний у дизайні жовто-чорної колекції «Не ускладнюй!».
Склад набору:
1. Блокнот «Не ускладнюй!» А5/96, спіраль збоку, з роздільниками - 1 шт
2. Закладки магнітні Yes «Не ускладнюй!», 3 шт - 1 уп
3. Коректор YES стрічковий 5 мм × 6 м «Не ускладнюй!» - 1 шт
4. Коректор-ручка Yes «Не ускладнюй!», 12 мл - 1 шт
5. Лінійка Yes 20 см «Не ускладнюй!», чорна - 1 шт
6. Набір лінійок YES (3 предмети) «Не ускладнюй!», лінійка 15 см - 1 уп
7. Олівець графітний круглий з гумкою «Не ускладнюй!» - 2 шт
8. Ручка кулькова Yes «Не ускладнюй!» 0,7 мм, синя - 2 шт
9. Ручка гелева YES «Не ускладнюй!» 0,5 мм, синя - 2 шт
10. Циркуль Yes «Не ускладнюй!» у футлярі - 1 шт
11. Клей-олівець Yes 8 г PVP трикутний «Не ускладнюй!» - 1 шт
12. Гумка фігурна YES «Не ускладнюй!», 2 дизайни мікс - 2 шт
13. Індекси паперові Yes «Не ускладнюй!», 55 × 15 мм, 100 шт (5×20) - 1 уп
14. Папір для записів «Не ускладнюй!», 200 аркушів, 7 × 7,5 см, непроклеєний - 1 уп
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | YES |
| Країна виробник | Великобританія |
| Стать | Унісекс |
| Кількість предметів в наборі | 21-30 |
| Колір | Жовтий |
| Упаковка | Пакет |
| Довжина | 35 см |
| Ширина | 28 см |
| Висота | 8 см |
| Вага | 700 г |
| Матеріал | Папір |
- Ціна: 790 ₴









