Набір зошитів предметних YES Ukraine forever А5 48 аркушів, 8 штук
210 ₴/комплект
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: 766790
- +380 (96) 292-98-75Оператор
Зошит предметний YES Ukraine forever 48 аркушів набір 8 видів
Набір зошити А5 формату 48 аркушів торгової марки YES з інформацією по шкільному предмету
Зошит має:
- Яскравий дизайн обкладинки
- Картонна обкладинка з якісного целюлозного картону містить додаткову область без Уф лаку для підписування зошита
- Оборот в картонній обкладинці і друга офсетна обкладинка містять інформацію по шкільному предмету
- У кожній колекції 8 зошитів А5 формату 48 листів зі шкільних предметів: Алгебри, Біології, Географії, Геометрії, Хімії, Фізики, Української мови й Англійської мови
- Зошит випускається з білого офсету з округленими куточками
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YES |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Зошит учнівській |
| Лініювання | Клітинка |
| Кількість аркушів у зошиті/щоденнику | 48 |
| Формат | A5 |
| Стать | Унісекс |
| Вид палітурки | Скоба |
| Тип поліграфічного паперу | Офсетний |
| Щільність аркушів | 55 г/м2 |
| Мова видання | Українська |
| Кількість аркушів | 48 стор. |
| Паковання | Поліпропіленовий пакет |
| Колір паперу | Білий |
| Кількість в пакованні | 8 шт. |
| Щільність паперу | 55 г/м2 |
| Обкладинка | |
| Матеріал обкладинки | Картон |
| Поверхня | Глянцевий/матовий |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Ширина | 170 мм |
| Довжина | 202 мм |
| Товщина | 9 мм |
| Характеристики обкладинки | |
| Обкладинка | М'яка |
| Користувацькі характеристики | |
| Комплектація диспенсером | False |
| Проклеєний край | False |
| Матеріал | Папір |
- Ціна: 210 ₴/комплект











