Пенал шкільний Kite Gamer, 1 відділення, Пенал для хлопчика Пенал для ручок
380 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: k26-662-15
+380 (50) 292-98-75
Відділ продажів- +380 (96) 292-98-75Оператор
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пенал Kite k26-662-15 – компактний та зручний. Об'ємне відділення вмістить повсякденний набір письмового приладдя та канцелярських дрібниць.
Тканина не тьмяніє, надовго зберігаює початкову яскравість. Пенали Kite справляються із частими відкриттями-закриттями на кожному уроці.
Особливості:
- Містке основне відділення – щоб усе необхідне завжди було під рукою;
- органайзер на 5 предметів – для підтримання порядку всередині пеналу;
- ущільнені бічні вставки, завдяки яким пенал тримає форму;
- розмір – компактний та місткий;
- застібка – блискавка: якісна та надійна;
- матеріал зовні – міцний зносостійкий поліестер;
- усередині – міцна брендована підкладка;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Пенал-косметичка |
| Стать | Для хлопчиків |
| Матеріал виготовлення | Поліестер |
| Наповнення пенала | Без наповнення |
| Колір | Чорний |
| Довжина | 21 см |
| Ширина | 8.5 см |
| Висота | 4.5 см |
| Вага | 90 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 380 ₴










