



Набір зошитів предметних для 2-4 класів А5 "Funny school" 24 арк. набір з 3 видів
50 ₴/комплект
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: 768556
+380 (50) 292-98-75
Відділ продажів- +380 (96) 292-98-75Оператор
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір зошитів предметних для 2-4 класів А5 "Funny school" 24 арк. набір з 3 видів (Математика, Українська мова, англійська мова)
У кожному зошиті розміщені корисні підказки, що допомагають засвоювати матеріал і швидко знаходити потрібну інформацію під час навчання.
Харакетристика:
- Довідкові підказки всередині для легшого навчання
- Білий офсетний папір щільністю 55 г/м² із заокругленими куточками
- Міцна обкладинка з картону щільністю 170 г/м²
- Зручний формат А5 для щоденного використання
Предметний зошит — необхідна інформація завжди під рукою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YES |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Зошит предметка |
| Лініювання | Лінія |
| Кількість аркушів у зошиті/щоденнику | 24 |
| Формат | A5 |
| Стать | Унісекс |
| Вид палітурки | Скоба |
| Тип поліграфічного паперу | Офсетний |
| Щільність аркушів | 55 г/м2 |
| Мова видання | Українська |
| Кількість аркушів | 24 стор. |
| Паковання | Поліпропіленовий пакет |
| Колір паперу | Білий |
| Кількість в пакованні | 3 шт. |
| Щільність паперу | 55 г/м2 |
| Обкладинка | |
| Матеріал обкладинки | Картон |
| Поверхня | Глянцевий/матовий |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Ширина | 170 мм |
| Довжина | 202 мм |
| Товщина | 9 мм |
| Характеристики обкладинки | |
| Обкладинка | М'яка |
| Користувацькі характеристики | |
| Комплектація диспенсером | False |
| Проклеєний край | False |
| Матеріал | Папір |
Інформація для замовлення
- Ціна: 50 ₴/комплект


