Пенал шкільний Kite Black&Silver, 1 відділення, 2 відвороти, Пенал з наповненням Пенал для дівчинки
620 ₴
- Готово до відправки
- Код: k26-622-5/11
+380 (50) 292-98-75
Відділ продажів- +380 (96) 292-98-75Оператор
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пенал Kite k26-622-5 з наповненням допомагає дитині підтримувати порядок у канцелярському приладді. Підходить для учнів початкової школи віком від 6 років.
Модель з одним відділенням, двома відворотами та внутрішнім органайзером. Предмети фіксуються резинками. Внутрішнє ПВХ-покриття легко очищується. Зовнішній матеріал - поліестер.
Особливості:
- 1 відділення з 2 відворотами;
- резинки для фіксації канцелярського приладдя;
- тканинне окантування захищає кромку;
- розмір 20,5x14x4 см, зручно розміщується олівець з гумкою;
- міцні матеріали та фурнітура;
- картонні вкладки з розкладом та таблицею множення;
- зовнішній матеріал - зносостійкий поліестер;
- внутрішнє оздоблення - ПВХ-покриття;
- ліцензійний дизайн Hot Wheels.
Комплектація пеналу:
- кулькова ручка;
- 2 графітні олівці з гумкою;
- 12 кольорових олівців;
- 6 кольорових фломастерів;
- лінійка 15 см;
- дитячі ножиці 13см;
- гумка;
- точилка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Пенал-книжка |
| Стать | Для дівчаток |
| Матеріал виготовлення | Поліестер |
| Наповнення пенала | З наповненням |
| Колір | Чорний |
| Довжина | 20 см |
| Ширина | 14 см |
| Висота | 3.9 см |
| Вага | 153 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 620 ₴







