



Пенал для хлопчика Kite, 1 відділення, на блискавці, сірий
246 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: k26-642-5
+380 (50) 292-98-75
Відділ продажів- +380 (96) 292-98-75Оператор
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шкільний пенал Kite K26-642-5 – стильна, легка та компактна модель. Пенал дозволяє розмістити все необхідне письмове приладдя та інші канцелярські дрібниці. Модель практично не займає місця в рюкзаку.
Особливості:
- 1 відділення – містке та лаконічне;
- застібка – практична блискавка;
- розмір – компактний та легкий;
- міцна підкладка;
- стильний дизайн для настрою;
- декор: пенал виконаний із поліестеру
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Пенал-косметичка |
| Стать | Для хлопчиків |
| Матеріал виготовлення | Поліестер |
| Наповнення пенала | Без наповнення |
| Колір | Сірий |
| Довжина | 19 см |
| Ширина | 3.5 см |
| Висота | 6.5 см |
| Вага | 47 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 246 ₴


