Пенал книжка Kite Hello Kitty, 2 відділення, без наповнення Пенал для дівчинки
499 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: hk26-623
+380 (50) 292-98-75
Відділ продажів- +380 (96) 292-98-75Оператор
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пенал Kite hk26-623 - компактний та місткий пенал-книжка з 2 відділеннями та органайзером на 32 предмети. Допоможе дитині завжди бути зібраною та організованою. Модель розрахована для першокласників та учнів початкової школи.
У пеналі легко підтримувати порядок. Ручки, олівці, лінійка, гумка і точилка: кожен предмет буде на своєму місці, закріплений еластичною тасьмою.
Особливості:
- 2 місткі відділення – щоб все необхідне завжди було під рукою;
- резинки для фіксації канцелярського приладдя на 32 предмети – для порядку всередині пеналу;
- розмір: водночас компактний та місткий;
- міцні матеріали та надійна фурнітура – гарантія довгої служби;
- матеріал зовні – міцний зносостійкий поліестер;
- внутрішнє ПВХ-оздоблення – легко чиститься;
- яскравий дизайн;
- декор: об'ємний друк.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Пенал-книжка |
| Стать | Для дівчаток |
| Матеріал виготовлення | Поліестер |
| Наповнення пенала | Без наповнення |
| Колір | Блакитний |
| Довжина | 20 см |
| Ширина | 12 см |
| Висота | 4.5 см |
| Вага | 200 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 499 ₴







